Home » Lajme » Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇPMB-së: NJOFTIM

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇPMB-së: NJOFTIM

           Me rastin e 12 vjetorit të rënies heroike të Dëshmorit Florim Rushiti-Kingji dhe Hashim Hajdinit mbahet Akademi pëkujtimore në Teatrin Kombëtarë në Prishtinë me datë:28.05.2011. (e shtune) me fillim prej ores 11.

          Pjesëmarrja e juaj nderon gjakun e Dëshmorëve të Kombit.

Me respekt,

 

Preshevë,26.05.2011.

                                                                                                                       

                                                                                    KËSHILLI ORGANIZATIV

It’s hard to comprehend, but i’ve shared something nearly every day since social networks became readily available http://pro-essay-writer.com

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch