Home » Lajme » ORGANIZATA E VETERANËVE TË LUFTËS SË UÇPMB-së: Njoftim

ORGANIZATA E VETERANËVE TË LUFTËS SË UÇPMB-së: Njoftim

Njoftohen qytetarët e Luginës së Preshevës se me datë:29.05.2011 ( e diel ) duke filluar në ora 11 në fshatin Gosponicë, bëhen homazhe tek vendi i rënies së Dëshmorit të Kombit Ibrahim Fejzullahut dhe martirit Rahim Nuhiut.

               Pjesëmarrja e juaj nderon gjakun e Dëshmorëve të Kombit.

 

Preshevë,27.05.2011.

 

 

 

                                                                                    Kryetari i OVL-së

 

                                                                        _________________________

                                                                                    Nagip Bektashi

Although they have done http://essaynara.com amazing things, it has only been since the massive success of apple’s iphone that the concept of multi-touch has been embraced by mainstream consumers

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch