Home » Sport » ORGANIZATA PËR KULTURË FIZIKE PRESHEVË – LAJMËRIM

ORGANIZATA PËR KULTURË FIZIKE PRESHEVË – LAJMËRIM

Futbolli Preshevar-3Lajmërohen të gjithë dashamirët e futbollit të moshës 1996,1997,1998 të cilët dëshirojnë të stërvitin në kuadër të shkollës së OKF të lajmërohen në zyrën e OKF.

Paraqitja mund të bahet deri më datën 27 tetor.

Stërvitjet do të mbahen ditën e marte  dhe te ejte prej orës  19 e 30 min.

Ekipin do ta udhëheq Prof.Orhan  Omeri

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress