Home » Lajme » OSBE- letër falenderimi kryetarit të Komunës së Preshevës, z. Mustafa

OSBE- letër falenderimi kryetarit të Komunës së Preshevës, z. Mustafa

13-09-17 Letter to Mustafa Leter Mustafes_1OSBE-ORGANIZATA PER SIGURI DHE BASHKËPUNIM NË EVROPË

MISIONI NË SERBI

Zyra e kryesisë së misionit

Kryetari i misionit

 

 

I nderuari Zotëri Mustafa,

Në emër  të Misionit të OSBE-së në Sërbi, do të dëshiroja që të ju faleminderoj për pjesëmarrjern Tuaj në takimin e njëzetedy përfaqësuesve të shteteve pjestare të OSBE-së me rastin e vizitës së tyre në Republikën  e Serbisë.

Diskutimi ishte shumë frytëdhënës dhe në mënyrë të mrekullueshme kontriboi në përfundimin e suksesshëm të vizitës.

Presim me padurim  bashkëpunimin e rradhës.

 

            Sinqerisht,

                                                                                     Ambasadori  Peter Burkhard

 

Zotëri: Ragmi Mustafës

Kryetar i Partisë Demokratike Shqipëtare

Republika e Sërbisë

 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch