Home » Lajme, Vendore » OVL E UÇPMB L A J M Ë R I M

OVL E UÇPMB L A J M Ë R I M

ORGANIZATA E VETERANËVE TË LUFTËS SË UÇPMB-së FTON TË GJITHË FAMILJARËT E DËSHMORËVE, INVALIDËT DHE VETERANËT E LUFTËS SË UÇPMB-së DHE TË GJITHË QYTETARËT E KOMUNËS SË PRESHEVËS, QË TË MARRIN PJESË NË HOMAZHE NË VENDRAMJE DHE VARREZAT E DËSHMORËVE TË KOMBIT,  QË DO TË ORGANIZOHEN TË MËRKURËN, MË 31 TETOR 2012, NË ORA 10.

NISJA BËHET NGA ZYRJA E ORGANIZATËS SË VETERANËVE TË LUFTËS SË UÇPMB-së

 

PRESHEVË, MË 29 TETOR 2012                                                 OVL E UÇPMB

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch