Home » Lajme » OVL e UÇPMB-së: NJ O F T I M

OVL e UÇPMB-së: NJ O F T I M

ORGANIZATA E VETERANËVE TË LUFTËS

SË UÇPMB-së

 

 

 

 

NJ O F T I M

 

 

 

OVL e UÇPMB-së njofton qytetarët e Luginës së Preshevës se të shtunën me  21 prill 2012  duke filluar ne ora 11.00 do të bëhet homazhe te varrezat në fshatin  Breznicë të komunës së Bujanocit për  Dëshmorët e Kombit  Sherif Faik Jonuzi dhe Enver Rasim Bajrami.

 

 

Pjesmarrja e juaj nderon gjakun e Dëshmorëve.

 

 

Preshevë, 19.04.2012.                                                  OVL e UÇPMB-së

Kryetar, Ramadan Ismaili

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch