Home » Lajme » Paraqitje e dobët e Canës

Paraqitje e dobët e Canës

Lorik Cana ka zhgënjyer sërish në miqësoren e luajtur në mes skuadrës së Lazios dhe Regginës. Takim është fituar nga lacialët me rezultatin 2-1, me gola të Diakite dhe Rokit, por mediet pranë skuadrës “bardhekaltër” i kanë kushtuar shumë rëndësi formës jo të mirë të mesfushorit shqiptar, të blerë nga Gallatasarai për 7 milionë euro rreth një muaj më parë.

Lorik Cana ka zhgënjyer sërish në miqësoren e luajtur në mes skuadrës së Lazios dhe Regginës. Takim është fituar nga lacialët me rezultatin 2-1, me gola të Diakite dhe Rokit, por mediet pranë skuadrës “bardhekaltër” i kanë kushtuar shumë rëndësi formës jo të mirë të mesfushorit shqiptar, të blerë nga Gallatasarai për 7 milionë euro rreth një muaj më parë. Cana e ka nisur ndeshjen si titullar në qendër të mesfushës, përkrah Brokit, por paraqitja e tij ka treguar se nuk është ende në formë të mirë fizike dhe nuk është në lartësinë e duhur teknike. Në fakt mesfushori shqiptar është dukur shumë i ngadaltë dhe i privuar nga idetë. Dallohet vetëm për sherr të mbetur në tentativë me një kundërshtar dhe për faulle të shumta të shkaktuara, mbi të gjithë në pjesën e parë të ndeshjes. Për këtë arsye mediet italiane e kanë vlerësuar me notë negative paraqitjen në miqësoren ndaj Rexhinës.

It’s frightening to consider that your child is being bullied, but it’s important to know free gps phone tracker what is actually happening to your child

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress