Home » Sport » Pastore kërkon klub më të madh

Pastore kërkon klub më të madh

Siç duket Javier Pasotre nuk po e ndien vetën mirë dhe sipas një burimi apo radio ai ka kërkuar klub më të madh.

”Unë dua të realizojë ëndërrën time që është të luajë për një klub të madh evropian”

”Nëse vendosi për largim kontaktoni me mua”,citohet të ketë thënë argjentinasi.

E nga kjo menjëherë janë alarmuar dy skuadrat angleze,Chelsea dhe Arsenal/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress