Home » Lajme, PDSH, Vendore » PDSH – ftesë publike per simpatizantët e saj në tubimin përmbyllës parazgjedhor

PDSH – ftesë publike per simpatizantët e saj në tubimin përmbyllës parazgjedhor

PDSH tubimi promovues 2016Ftohen të gjithë simpatizantët, aktivistët si dhe mbështetësit e Partis Demokratike Shqiptare që të enjtën datë 21.04.2016, të marin pjesë në manifestimin përmbyllës të fushatës parazgjedhore 2016. Në këtë manifestim do të bëhet prezantimi i kandidatëve për këshilltar si dhe mbyllja e fushatës parazgjedhore. Manifestimi do të udhëheqet nga moderatori Avni Qahili (Avni Qahili është një autor këngësh shumë i njohur. Avni Qahili është një nga kompozitorët më të mirë shqiptar. Vjen nga Maqedonia. Njihet si autor i shumë këngëve të bukura shqiptare. Ka bashkpunuar me këngëtarë të ndryshëm si: Leonora Jakupi, Zanfina ismaili, Gresa Behluli, Edona Lalloshi etj.) si dhe për argëtimin tuaj do të përkujdeset këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Leonora Jakupi. Pra iu ftojm që me datë 21.Prill.2016, me fillim prej ora 19:00 të mbliedhemi të gjithë në fushën e vogël sportive në Preshevë dhe të vulosim fitoren e madhe të Partisë Demokratike Shqiptare.

Nga shërbimi për informim i PDSH-së

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch