Home » Lajme, PDSH, Vendore » PDSH Uron 28 nentorin – Ditën e flamurit dhe 100 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë

PDSH Uron 28 nentorin – Ditën e flamurit dhe 100 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch