Home » Sport » Pepe i përgjigjet Alvesit

Pepe i përgjigjet Alvesit

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe i është kundërpërgjigjur Daniel Alvesit i cili dje ka thënë se Jose Mourinho xhelozon Barcelonën pasi ajo ka fituar gjithçka në vitet e fundit.

“Xheloz? Ne nuk xhelozojmë asnjë klub! Unë luaj për klubin më të mirë në botë”.

“Reali është klubi më i madh në botë dhe është e pamundur që ne të xhelozojmë ndonjë klub tjetër”, tha Pepe për AS.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress