Home » Lajme » Pepe: Sulmuesit tanë janë më të mirët

Pepe: Sulmuesit tanë janë më të mirët

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe ka thënë se klubi i tij është një klub perfekt duke shtuar se sulmuesit janë më të mirët.

“Unë shpresoj të shënojmë më shumë gola dhe të shënojmë fitore kundër Villarealit. Ata kanë një skuadër të mirë e udhëhequr nga Rossi që është fantastik”.

“Sidoqoftë, ne jemi në formë të mirë. Nuk është vetëm se mbrojtësit janë duke bërë punë të mirë, por mesfushorët dhe sulmuesit tanë janë fantastik”.

“Sulmuesit janë duke bërë shumë për klubin tonë. Ne kemi skuadër shumë të fortë dhe sulmuesit tanë janë më të mirët”, tha Pepe.

This video is an excerpt from edbuzz’s paid pd program, twitter for teachers www.writemyessay4me.org/ in 15 minutes, and gives you some insight on the different kinds of content you can post

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress