Home » Lajme » Për Eto 100 mijë euro plus për çdo gol

Për Eto 100 mijë euro plus për çdo gol

Sulmuesi kamerunas  Samuel Eto ka shënuar edhe një gol në fanelën e klubi rus Anzhi. Skuadra e Anzhis  ishte vendase e skuadrës Terek Grozni.

Gjersa skuadra e Anzhis u gjend shumë shpejtë në disavantazh, Eto arriti shumë shpejtë të shënoj dhe të barazoj rezultatin në minutën e 14. Ky është goli i 3 i Etos, në fanelën ë Anzhis, qka do të thotë se Eto në llogarinë ë tij ka shtuar plot 300 mijë euro, pasi që një gol i tij tek Anzhi paguhet plot 100 mijë euro.

It’s no piece of cake essaysheaven.com teaching tomorrow’s citizens

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress