Home » Lajme, Opinione » Per “zbulimin arkeologjik” te RTK qeshin edhe macet…!

Per “zbulimin arkeologjik” te RTK qeshin edhe macet…!

mona-agrigoroaieiMona Agrigoroaiei

Dy fjale ndaj shpifjeve te RTK:

Lojerat juaja te Hamdi Ndrecajve dhe te sojit te tyre ndaj meje jane mbeturine te shprehive pro-serbe se atdhetari dhe veprimtari i ceshtjes kombetare duhet etiketuar dhe zezuar, sepse ne te kundert hyni ne panike se vazhdon te veproje per ceshtjen kombetare!

Ky eshte niveli i BALTES i shtypit te RTK qe “te dhenat e pakonfirmuara” (por plotesisht fallso, sepse nuk e kam te ndaluar te hyj ne territorin e Kosoves!??) i ngrit ne nivel te fakteve.

Krejt teksti eshte nje budallallek, i shkruar per nga inati.

Cfare “zbulim arkeologjik” paskeni bere ju: “James Bondi” rumuno-maqedon i deshifruar nga koleget shqiptare…!

Senazacion per median kosovare qe zakonisht merret me b… e Kallashit dhe aventurat e saj me politikuaj shqipfoles… , me nder juve te dashur lexues!

Ju jeni ne radhe te pare, te paafte kronologjikisht!

Pastaj, Republikes se Kosoves dhe agjencionit te saj te inteligjences iu deshten 17 vite pune per ta “deshifruar” nje shpikje agjenture me prejardhje rumuno-maqedone, kurse Arifi dhe Shenasiu nuk u zbuluan edhe sot e kesaj dite…!

Se kush jam une dhe pse jam ashtu e dine krejt shqiptaret dhe une jam KRENARE se i kam sherbyer dhe i sherbej vetem Kombit dhe Atdheut, Shqiperise sime te dashur!

Larg duarg nga une, ndryshe do te shoh menyrat ligjore te perballjes me ju dhe me agjentet e maqedonasve qe i kane bere keto shpifje!

Rumani, 4 janar 2017

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch