Home » Lajme » Përmbledhje:Liga e Kampionëve

Përmbledhje:Liga e Kampionëve

Bayerni ka aritur ta mposht me rezultat 3-2 skudrën italiane Napoli. Mbretërit kan mposhtur Lyonin në fushë të vet me rezultat 2-0.

Interi ka shënuar dy gola në fushë të vet kundër Lilles ,dhe me këtë fitore ai kryeson në tabel. Vilarealli u mposhtë në fush të vet nga anglezët e Mancinit me rezultat 3-0.

Benfica ka barazuar kundër skudrës zvicerane Baseli duke shënuar dy palët nga një gol. Ajxi ka fundosur ekipin kroat Dinamo Zagreb me rezultat 4-o. Man.Utd mposhti me lehtësi ekipin Otelul Galati me rezultat 2-0.

Alice christie’s virtual field trips homework-writer.com/ resource guide via alicechristie

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress