Home » Lajme » Po vazhdon shpartallimi i nëndegëve të PVD-së

Po vazhdon shpartallimi i nëndegëve të PVD-së

Po vazhdon shpartallimi i nëndegëve të PVD-së të cilat po zëvendësohen me këshillat iniciativ për formimin e nëndegëve të Subjektit më të ri në Luginë të Preshevës, Partia Demokratike.

 

 

 

Kësaj radhe u shpartallua nëndega e PVD-së në fshatin Bilaç, fshat ky njëri ndër më të banuarit me shqipëtar në komunën e Bujanocit.

RTV Spektri

Strategy 5 creating questions if your students are listening to a speech, watching a documentary clip, or hearing a story www.writemypaper4me.org read aloud, break it up by stopping a few times and having students write a question or two about what they just heard

One Response

  1. UCPMB thotë:

    O vec shifni ju enderra me sy qel. Keto endrra jeni duke i pa vetem se ju te Kosoveslindore, Tv Presheves dhe Milan Markovici. PVD eshte me e forte se kurr. Do te bindeni ne zgjedhje dhe do te deshperoheni keq.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch