Policia e Kosovës në aksion në veri, arrestohet krahu i djathtë i Milan Radoiçiq

Policia e Kosovës në orët e mbrëmjes së sotme ka zhvilluar një aksion në veri të Kosovës.

Burimet nga Kosova, bëjnë me dije se aksioni është duke u zhvilluar në Leposaviq dhe Zubin Potok dhe po bëhet për të parandaluar kontrabandën, kryesisht atë të ushqimit.

Sipas burimeve tona, bëhet e ditur se është arrestuar njeriu i dytë i Milan Radoiçiqit.

Lini një Përgjigje

Previous post Drejtësia e Serbisë amniston vrasësit që kryen krime në Kosovë
Next post Lugina e Preshevës përshëndet vendimin e Qeverisë së Kosovës për vendosjen e reciprocitetit