Policia e Kosovës në aksion në veri, arrestohet krahu i djathtë i Milan Radoiçiq

Read Time:18 Second

Policia e Kosovës në orët e mbrëmjes së sotme ka zhvilluar një aksion në veri të Kosovës.

Burimet nga Kosova, bëjnë me dije se aksioni është duke u zhvilluar në Leposaviq dhe Zubin Potok dhe po bëhet për të parandaluar kontrabandën, kryesisht atë të ushqimit.

Sipas burimeve tona, bëhet e ditur se është arrestuar njeriu i dytë i Milan Radoiçiqit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Drejtësia e Serbisë amniston vrasësit që kryen krime në Kosovë
Next post Lugina e Preshevës përshëndet vendimin e Qeverisë së Kosovës për vendosjen e reciprocitetit