Home » Kulturë, Lajme » “Politika si ide” i autores Valentina Leskaj prezantohet në Ulqin

“Politika si ide” i autores Valentina Leskaj prezantohet në Ulqin

“POLITIKA si IDE”
i autores VALENTINA LESKAJ prezantohet në ULQIN

BOTIMET TOENA në bashkëpunim me ORGANIZATA TURISTIKE ULQIN dhe QENDRA PËR KULTURË ULQIN
organizojnë takimin me znj. VALENTINA LESKAJ për prezantimin e “POLITIKA SI IDE” (Botimet Toena, 2021).

Të dielën, më 5 dhjetor 2021, ora 18:00

në Qendra për Kulturë – Ulqin

P.s. 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress