Home » Lajme » Preshevari Atdhe Nuhiu e nis me gol sezonin e ri

Preshevari Atdhe Nuhiu e nis me gol sezonin e ri

Dyshja shqiptare e Rapidit te Vjenes Preshevari Atdhe Nuhiu dhe ai i kombetares shqiptare Hamdi Salihu kane qene protagonistet per tri piket e para ne fillim sezon per Austrin e Vjenes.

Dy shqiptaret si tandemi me i mire i skuadres se Austris se Vjenes  ishin te papermbajtshem gjate gjithe takimit.Goli i pare vjen ne minuten e 66 -te takimit kur Salihi mposhti portierin e Fc Admira.Nderkaq tre pikeshin  ia siguroi Atdheu ne minuten e 90 te takimit pas nje kombinimi te mire ne mes Salihut , Atdheu u gjend para golit dhe nuk fali.

H.H

 

  However, I also began to notice some other besttrackingapps.com/ signs that my child was being bullied

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress