Promovim i dy librave publicistike të gazetarit dhe publicistit të njohur Fahri Musliu

Read Time:11 Second

Përshëndetje!

Shoqata më dt.20.7.2023 do të bejë promovimin e dy librave publicistik të gazetarit dhe publicistit të njohur Fahri Musliu!

Ju ftojmë që të merrni pjesë në këtë aktivitet!

Me respekt!

Prof. Ruzhdi Sefa

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Serbia spastron në heshtje shqiptarët
Next post Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”- Njoftim