Home » Kulturë, Lajme » Promovohet romani “Anja” i autorit Ahmet Prençi

Promovohet romani “Anja” i autorit Ahmet Prençi

Botimet Toena

ju fton të merrni pjesë

në promovimin e romanit të parë

të autorit Ahmet Prençi

titulluar “Anja”.

E mërkurë / 18 nëntor 2020 / ora 11:00 / në Muzeun Historik Kombëtar (oborri i brendshëm)

Nuk harrojmë të vendosim maskën dhe të ruajmë distancën nga njeri-tjetri sipas protokollit antikovid!

Ju mirëpresim!

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch