Home » Lajme » PSG, 50 milionë për Hazard

PSG, 50 milionë për Hazard

Belgu, Hazard ka marrë vëmendje nga Real Madridi, Arsenali, Chelsea dhe Interi po klubi i pasur nga Ligue 1 kërkon t’i mposhtë ata në garë për shërbimet e yllit të Lille, Eden Hazard.

L’Equipe tregon se PSG i ka të gatshme 50 milionë euro me të cilat në Janar do të tentojë të transferoje Hazardin nga Lille.

Hazard ka luajtur rolin vital në fitoren e titullit nga Lille në sezonin e fundit.

Ai është një lojtar shumë i rëndësishëm për ta por 50 milionë euro nga PSG mund të jenë të parefuzueshme nga drejtuesit e Lille të cilët do të shqyrtojnë këtë mundësi.

Bullying often leads to serious consequences, and it must be www.celltrackingapps.com confronted with action

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress