Home » Lajme » PSG s`ka interes për Neymar

PSG s`ka interes për Neymar

Drejtori sportiv i Paris Saint Germain Leonardo ka deklaruar se klubi nuk është i interesuar në transferimin e yllit të Santosit Neymar.

” Po bëhet gjithnjë e më vështirë të transferosh lojtar nga kampionati Brazilian, ” tha Leonardo për Terra. ” Ata kanë rroga të larta, dhe për ta bindur klubin e tyre , duhet sakrifice e madhe.”

” Neymari ka rrogë të lartë dhe klubi i tij nuk dëshiron ta shes atë para kupës së botës për klube. Sidocoftë , ne nuk jemi të interesuar për atë./lajmesport.com/

It starts with each student bringing a high school homework help using homeworkhelper.net dozen baked goods to school

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress