Home » Lajme » Ragmi Mustafa mori pjesë në takimin përtejkufitar që u mbajtë në Tiranë

Ragmi Mustafa mori pjesë në takimin përtejkufitar që u mbajtë në Tiranë

Kryetari i komunës se Preshevës  para dy ditësh    vizitoi Tiranën  ku zhvilloi takim  në cilësin e bashkëpunimit  përtejkufitar ,projekt i cili   ka filluar dy vite më parë.

Në këtë takim  pjesmarrës ishin të gjithë kryetarët e komunave të brezit kufitar Shqipëri,Kosovë,Mali i Zi.Kryetari i komunës ka thënë se ky  ishte një takim i frytshëm , shumë i qëndrueshëm   dhe vëllazerore i gjithë  kryetarëve të komunave  të  shteteve Kosovë,Shqipëri,Mali i Zi ,Maqedoni dhe pjesa e Lugines së Preshevës përkatësisht Serbisë.

Teacher jan, wherever you are, this one must have brightened your day www.writemyessay4me.org

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch