Home » Lajme, Vendore » Ragmi Mustafa uron që viti 2014 të jetë një vit më i suksesshëm

Ragmi Mustafa uron që viti 2014 të jetë një vit më i suksesshëm

Me rastin e fund viti komuna e Preshevës sot ka shtruar një koktej , ku prezent ishin , këshilltarët e kuvendit , anëtarët e këshillit komunal , drejtues e institucioneve , administrata komunale si dhe përfaqësues të ndërmarrjeve. Ishte një vit me shumë sfida , ndërkaq edhe viti 2014 do të jetë një vit i ngjeshur , andaj kërkojë nga të gjithë ju që të bashkëpunojnë ,që ti zgjidhim të gjitha problemet që na dalin përpara ka thënë kështu kryetari i komunës së Preshevës Ragmi Mustafa.Edhe kryetari i kuvendit ka falënderuar të gjithë veçanërisht këshilltarët të cilët kanë qenë konstruktiv në punën e kuvendit për këtë vit.Në fund kryetari i komunës së Preshevës Ragmi Mustafa ka uruar gjithë qytetarët për një vit më të suksesshëm , shëndet dhe mbarësi./RTP/

 

 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch