Home » Lajme » Ramos kthehet në stërvitje

Ramos kthehet në stërvitje

Pas lëndimit të cilin e kishte pësuar Sergio Ramos ai është kthyer në stërvitje me skuadrën e mbretërve.

Lojtari kishte pësuar një lëndim në ndeshjet para-sezonale me Realin dhe ai po ashtu nuk ishte i gatshëm as për kombëtaren e tij që u mposhtë 2-1 nga Italia në miqësore.

Por tani lojtar është kthyer për Barcelonën./lajmesport.com

 

Streamed www.firstessaywritinghelp.com video, virtual tools and millions of online resources available with a single swipe of the desk

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress