Home » Lajme, Opinione » Ramush Haradinaj dhe KTV e thyen heshtjen parazgjedhore?!

Ramush Haradinaj dhe KTV e thyen heshtjen parazgjedhore?!

Nga Nehat Hyseni

Ramush Haradinaj si kandidat i PAN për kryeministër dhe KTV, për dallim nga të gjitha RTV-të tjera, që e përfunduan promovimin e garuesve dhe fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 11 qershorit,në orën 24:00 të 9 qershorit, vetëm kjo e vazhdoi emisionin Interaktiv pas kësaj kohe.

Madje, ka vendosur mbishkrimin se heshtja parazgjedhore fillon në orën 7:00 të datës 10 qershor 2017!

Prandaj, shtrohet pyetja se, vallë,

  1. Kur fillon realisht heshtja parazgjedhore? dhe
  2. A është duke e shkelur Ramush Haradinaj heshtjen parazgjedhore?

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch