Home » Lajme » Reali dalë-ngadalë në maje!Formacioni (foto)

Reali dalë-ngadalë në maje!Formacioni (foto)

Reali po bëhet gjithnjë më i fortë edhe po i afrohet Barcelonës me të cilën këtë herë barazoi 2-2 dhe dha një lojë fantastik.

 

Formacioni :

 

 

When social http://spyappsinsider.com media goes both ways there are some parts of social media that are neither good nor bad

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress