Home » Lajme, Vendore » Republikanët urojnë Festën e Fitër Bajramit

Republikanët urojnë Festën e Fitër Bajramit

PR-LogoKryetari i Partisë Republikane Nikolla Sandulloviq dhe nënkryetari i saj Avdil Ramadani, ua urojnë të gjithë qytetarëve të besimit islam, Festën e Fitër Bajramit.

 

Mesazhi i republikanëve del nga dëshira, që festa e Fitër Bajramit, t’i gjejë ata të bashkuar, në gëzimet familjare dhe në lutjet drejtuar Zotit, për pranimin e agjërimit.

 

Duke shpresuar, që kjo festë t’ju gjejë të lumtur, u urojmë që në familjet Tuaja të mbretëroj paqa, begatia dhe shëndeti, thuhet në Urimin e Partisë Republikane.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress