Home » Sport » Ribery kritikon ‘Vetjakun’, Robben

Ribery kritikon ‘Vetjakun’, Robben

Franck Ribery ka thënë se Arjen Robben është dashur ta lërë Mario Gomezin që të godet penaltinë e dytë në fitoren e klubit të tij kundër Bremenit.

“Unë mendoj se Gomez është dashur të godet penaltinë e dytë. Ajo do të ishtë një gjë e mirë të dhe për besimin e tij. Ai performon mirë dhe punon shumë për klubin”.

“Unë besoj se ne duhet të mendojmë për të gjithë lojtarët. Sidoqoftë, pavarësisht asaj që ndodhi, gjëja më e rëndësishme është fitorja dhe katër golat e shënuar”, tha Ribery për Bild.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress