Home » Lajme » Rikthehen Ibra dhe Ambrosini

Rikthehen Ibra dhe Ambrosini

Trajneri që synon ta kaloj namin e Sachit dhe Capellos tek Milani, Massimo Allegri ka thënë se në garë për skudeto janë pos Milanit, edhe Juventus e Inter. Pavarësisht startit të dobët, këto tri ekipe do ta dominojnë Seria A.

Ndërsa ai ka folur edhe për situatën e rëndë të lëndimeve në Milan. Allegri ka thënë se shpreson që në ndeshjen e të mërkurës në Ligën e Kampionëve kundër Viktoria Plzen të kthehen Ibrahimovic dhe Ambrosini.

Encouraging teachers to get involved http://trackingapps.org may not be easy, but it will make a difference in the lives of children who are currently living in fear and that alone is more than worth the effort you’ll spend

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress