Home » Lajme » Ronaldo ndalet vetëm me litar

Ronaldo ndalet vetëm me litar

Mbrojtësi i Osasunës, Ruben e ka përgatitur një litar për ndeshjen e të dielës ndaj Real Madridit, pasi kjo është e vetmja mënyrë sipas tij për ta ndalur portugezin.

“Si mund ta ndalni Ronaldon? Me një litar. Unë vërtet nuk e di, të shohim gjatë ndeshjes”.

“Real Madridi është në formë të mirë dhe po ka rezultate shumë të mira. Ata po ashtu janë kualifikuar nga grupi i Ligës së Kampionëve. Sidoqoftë, përkundër fuqisë së Real Madridit, ne do të japim gjithçka”, u shpreh Ruben.

Whether students transported over there are wearing oakley thump style glasses or having data sent straight to their ar contact lenses, the educational implications for this technology are huge

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress