Home » Lajme » Rooney e Hernandez nuk luajnë ndaj Baselit

Rooney e Hernandez nuk luajnë ndaj Baselit

Wayne Rooney dhe Javier Hernandez do të mungojnë në takimin e Manchester Unitedit dhe Baselit në përballjen e të martës mbrëma në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Konfirmimin për mungesën e dyshes së sulmit e ka bërë trajneri Sir Alex Ferguson, ndërsa pritet që Dimitar Berbatov dhe Michael Owen ta udhëheqin sulmin e Djajve të Kuq.

Sir Alex ka thënë se shpreson që lojtarët që mungojnë të jenë sa më shpejtë në dispozicion të tij.

Trajneri e ka quajtur Ligën e Kampionëve si garën më të rëndësishme të futbollit, madje edhe më të rëndësishme se Kampionati Evropian dhe Kupa e Botës, prandaj shpreson që ekipi i tij të ketë sukses këtë edhe edicion.

The gafesummit hashtag is a great place to follow the https://pro-essay-writer.com/ conversation of teachers and discover amazing resources shared by people attending google apps for education summits being produced by the edtechteam all over the world

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress