Home » Lajme » Sadiku, vulos titullin e Helsinkit

Sadiku, vulos titullin e Helsinkit

Sulmuesi kosovar Berat Sadiku ka realizuar njërin prej golave të fitores, të skuadres së tij Hjk Helsinki, ndaj rivalit Jaro.

Helsinki fitoi në terrenin vendas me rezultat prej 6-0, ndërkaq  Sadik shënoi golin e 4  në minutën e 60. Ky është goli i 14 i Sadik në këtë edicion, dhe është njëri prej lojtarëve më të merituar që Helsinki është në prag të titullit kampion në ligën e futbollit finlandez.

Is code the most important language http://order-essay-online.net/ in the world

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch