Salihu i ragon Kasamit: Si partner i Mickovskit anti-shqiptar, po ta them se midis teje dhe Ali Ahmetit, une jam me z. Ahmeti

Read Time:29 Second

Bilall Kasami, partneri i Mickoskit anti-shqiptar dhe anti-evropian, paska dalur ne perkrahje te Ardites dhe Ragmiut.

Ne rregull Bilall. E drejta yte.

Por meqe ke perzgjedhur animin, e sidomos duke na paraqitur neve te tjeret si me agjende te papaster shqiptare, une po ta them se midis teje dhe Ali Ahmetit, une jam me Ali Ahmetin, Abaz Gjuken.

Se kam pasur kurre asnje dileme per kete. As dje, as sot, as neser.

E ty suksese vazhdimi i partneritetit tend me Hristijanin. Tash edhe ne qeveri qendrore. Ti si ‘njeri i agjendes se paster’ shqiptare ❤️

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Bilall Kasami mbështet e njollosë Luginasit: “po vjen erë e fuqishme e ndryshimit, po pastron pluhurin antishqiptarë”
Next post Zgjedhjet në Luginë, Shaip Kamberi: Organet shtetërore të Serbisë po ndërhyjnë në zgjedhjet lokale