Home » Lajme, LR, Vendore » Sami Salihu falenderon mbështetësit e tij të cilët dyfishuan votat për Lëvizjen për Reforma

Sami Salihu falenderon mbështetësit e tij të cilët dyfishuan votat për Lëvizjen për Reforma

Postimi i Sami Salihut, kryetar i Lëvizjes për Reforma :

Të dashur vëllezër e motra, në emër të Lëvizjes për Reforma, dua t’iu falënderoj nga zemra për besimin dhe votën tuaj që e dyfishuan prezencën tonë dhe zërin tuaj në qeverisje. Ka qenë e veshtirë, por edhe në këto kushte bashkë arritëm këtu ku jemi sot. Bashkë me falenderimin, sot iu jap fjalën se do dyfishojmë e shumëfishojmë edhe përpjekjet e punën tonë në të mirën tuaj, në të mirën tonë të përbashkët! Asgjë nuk do të na ndalë në këtë rrugëtim bashkë me Ju.

Falëmnderit!

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch