Shaip Kamberi: Serbët duhet të lirohen nga dhuna e terroristëve të Listës Srpska

Read Time:34 Second

Deputeti Shaip Kamberi ka deklaruar se është koha që qytetarët serb të Kosovës të lirohen përfundimisht nga terrori dhe dhuna e terroristëve të dëshmuar tanimë të Listës Srpska.

Ai përmes një postimi ka thënë se “është koha që Serbia dhe pushteti në Beograd të ndalojë së prodhuari struktura kriminale e paraushtarake”.

“Jovanjicës dhe Belivukve sapo iu shtua edhe një produkt kriminalo shtetëror. Radojcici dhe Lista Srpska.
Ideatori të mbajë përgjegjësi dhe të marr denimin e merituar: ka shtuar Kamberi

Shaip Kamberi ka theksuar “kriminalizimi i mëtejm i shtetit përveç një shteti autokrat si i djehit po e shndrron Serbinë në shtet krejtësisht kriminal të sotit”

“Trishtim për shtetin aspirant për BE” ka përfunduar Kamberi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Xhelal Sveçla nxjerr videon: Radojçiq drejtoi grupin terrorist në Banjskë
Next post Derek Chollet: Palët duhet t`i kthehen dialogut dhe të zbatojnë zotimet e Ohrit