Home » Lajme » Shaip Kamberi: Telegram ngushëllimi familjes Daci

Shaip Kamberi: Telegram ngushëllimi familjes Daci

E dashura familja e Arian Dacit.
I nderuari kryetar i Akademisë së Kosovës, Nexhat Daci.

Qytetarët e Bujanocit dhe unë personalisht, me pikëllim dhe dhembje të thellë morëm lajmin për aksidentin që i mori jeten djalit tuaj, Arianit.

E dashura familje Daci,

i nderuari Akademik Nexhat Daci,

familjes tuaj, të afërmve dhe miqve, në emrin tim dhe në emër te qytetarëve te Bujanocit, bashkëvendasve tuaj, ju shpreh ngushëllimet më të thella për humbjen e djalit . Ndajmë me ju dhembjen e madhe.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për Arianin

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch