Home » Lajme, Ndërkombëtare » SHBA – Shqiptarja nga Kosova, 16 vjeçarja Melinda Ademi befason jurinë në ‘Amerikan Idol’

SHBA – Shqiptarja nga Kosova, 16 vjeçarja Melinda Ademi befason jurinë në ‘Amerikan Idol’

Nje 16 vjecare nga Kosova ka befasuar jurine e spektaklit te famshem televiziv “American Idol”, me zerin e saj te mrekullueshem. Ndersa historia e saj e largimit nga Kosova gjate luftes dhe fillimi i nje jete te re ne SHBA, ka pushtuar zemrat e publikut.

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ShGLSELVyWY

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch