Home » Sport » Shikoni si jeton Guardiola (foto)

Shikoni si jeton Guardiola (foto)

Pep Guardiola ashtu siq kishte premtuar, ashtu edhe po bën. Trajneri më i mirë në botë viteve të fundit, ka zgjedhur Amerikën, përkatësisht New Yorkun se vendin ku do të jetoj këtë vit.

Guardiola jeton në një nga lagjet më të famshme të New Yorkut e njohur si “Upper West Side”. Shtëpia ka 4 dhoma gjigande, 4 banjo, 2 tarrasa, dhe një park fantastik jashtë.

Në foton në vazhdim mund të shikoni shtëpin super luksoze të Pep Guardiolës.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress