Shoqata e Intelektualëve JAKOVA-GJAKOVË, promovon librin “Gruaja arbëreshe dje sot dhe nesër”

Read Time:13 Second

Pershendetje!!

Shoqata  është   në   angazhim të   madhe dhe po shpresoj dhe uroj  që për vëllezërit e motrat e një gjaku të bëjmë një pritje që nuk harrohet!

Prof. Ruzhdi Sefa

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Kurti: Shteti ynë do të jetë vlerë e shtuar për Këshillin e Evropës
Next post <strong>Elita qytetare, Vota demokratike dhe Fitorja e  Carës  do i shpallin E. Ramën e V. Dakon “non grata” në Durrës</strong>