Shoqata Intelektualëve JAKOVA-GJAKOVË: Ftesë

Read Time:15 Second

Përshëndetje!

 Një prej dilemave më të mëdha që Kosova dhe Shqipëria i ka, është padyshim se si të bëhet transferimi i njohurive dhe shkathtësive nga diaspora.

Për këtë ju ftojmë që të merrni pjesë në takimin me dr. Sulejman Çelaj-kardiolog në SHBA

Me respekt!

Prof. Ruzhdi SEFA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Lista serbe: Filloi pushtimi i veriut, ultimatum Kurtit deri me 1 qershor
Next post Doli nga shtypi libri ”PIKA IME E DOBËT” e autorës Xhevrije Kurteshi Nimani