Home » Lajme, Vendore » Shoqata ,,Vatra’’ – Ftesë Publike

Shoqata ,,Vatra’’ – Ftesë Publike

Ne Shoqata ,,Vatra’’ përkrahë protestën që është organizuar nga Vetvëvendosja më 26.01.2013 ku i bëjmë thirrje studentëve,nxënësve dhe popullatës së gjërë  e në veçanti atyre që kanë prejardhje nga Kosova Lindore e që jetojnë në Prishtinë,Fushkosovë ,Gjilan  të marrin pjesë në protestën që do të mbahet në përkrahje të vëllezërve në Kosovën Lindore.

 

Marshi Protestues fillon në orën 14-00 nga Biblioteka Kombëtare  e që vazhdon gjer tek Teatri Kombëtarë.

Gjilan, më 25.01.2013                                                Me respekt SHOQATA,,Vatra’’

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch