Shqipëri-Poloni, mbyllet pjesa e parë me epërsinë e Kombëtares shqiptare prej 1-0

Read Time:14 Second

Kuqezinjtë dhe polakët po luajnë në ‘Air Albania’ e stërmbushur në kuadër të Grupit E të kualifikueseve për EURO 2024.

Të besuarit e brazilianit Sylvinho golin e avantazhit e gjetën përmes Jasir Asanit (37’), i cili shënoi një supergol duke ndezur atmosferën në ‘Air Albania’.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Kosova dhe Zvicra ndanë pikët duket luajtur baras 2-2
Next post Memli Krasniqi: Fajin kryesor për migrimin e të rinjve e ka Albin Kurti