Home » Lajme » Shqipëria mund 3-2 Malin e Zi (video)

Shqipëria mund 3-2 Malin e Zi (video)

          linki per te shikuar golat :

Shqipëria mund 3-2 Malin e Zi – Top Channel Albania – News – Lajme – YouTube

Shqipëria ka mundur Malin e Zi në miqësoren e zhvilluar mbrëmjen e sotme në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës.

Bogdani kaloi fillimisht në avantazh përfaqësuesen kuqezi në minutën e 33-të, por 7 minuta më vonë barazon rezultatin Saviq. 1-1 mbyllet pjesa e parë e ndeshjes.

Është pjesa e dytë ajo që fillon keq për Shqipërinë, pasi Saviq shënon sërish duke kaluar në avantazh malazezët.

Më pas, dy gola të mrekullueshëm nga Jahmir Hyka dhe Hamdi Salihi i japin fitoren kombëtares sonë.

linki per te shikuar golat :


Education needs a how to write a customer service letter new north star, one focused on creating world-class schools where students have agency, and the teachers are empowered to be entrepreneurs in the classroom

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch