Home » APN, Lajme » Shqiprim Arifi përkujton 21 vjetorin e daljes në skenë të UÇPMB-së

Shqiprim Arifi përkujton 21 vjetorin e daljes në skenë të UÇPMB-së

Postimi i plotë i z. Arifi:

“Para 21 viteve, në trojet e Lugines doli në skenë Ushtria që përfaqësoi guximin, kryengritjen, dashurinë për vendin dhe krenarinë e të gjitha brezave.Çdo dëshmorë i rënë mbetet i lavdishëm e i gjallë përgjithmonë! Lavdi dëshmorëve të rënë për Liri.

UÇPMB ❤️

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch