Home » Lajme » SHTKK URON KURBAN- BAJRAMIN TE GJITHE BESIMTAREVE MUSLIMANE TE LUGINES SE PRESHEVES

SHTKK URON KURBAN- BAJRAMIN TE GJITHE BESIMTAREVE MUSLIMANE TE LUGINES SE PRESHEVES

SHOQATA PER TRASHEGIMI DHE KRIJIMTARI KULTURORE E LUGINES SE PRESHEVES NE PRESHEVE I URON KURBAN- BAJRAMIN TE GJITHE BESIMTAREVE MUSLIMANE TE LUGINES SE PRESHEVES DUKE I DESHIRUAR FESTE TE MBARE, HARMONI NE FAMILJE DHE MIREQENIE NE JETE, NE EMRIN TIM PERSONAL, TE KESHILLIT DREJTUES DHE ANETAREVE

TE SHOQATES.

 

PRESHEVE, ME 04 NENTOR 2011                                                    Kryetari,

 

Xhemaledin Salihu

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch