Home » Lajme, Vendore » SHTKKLP URON BAJRAMIN E MADH

SHTKKLP URON BAJRAMIN E MADH

SHTKKLP Urim bajramin e madhSHOQATA PËR TRASHEGIMI DHE KRIJIMTARI KULTURORE E LUGINËS SË PRESHEVËS ME SELI NË PRESHEVË I URON  BAJRAMIN E MADH, TË GJITHË BESIMTARËVE ISLAMË TË TREVAVE SHQIPTARE DHE MË GJËRË , DUKE I DËSHIRUAR LUMTURI, HARMONI, PROSPERITET KOMBËTAR E FETAR NË TË ARDHMENË E TYRE, NDËRSA SHQIPTARËVE TË BESIMIT ISLAMË BASHKIM KOMBËTAR .

ZOTI UA PRANOFTË AGJËRIMIN, NAMAZIN DHE LUTJET E BËRA GJATË MUAJIT TË SHENJTË TË RAMAZANIT.

 

PRESHEVË, MË 27 KORRIK 2014                                                               KRYETARI,

XHEMALEDIN SALIHU

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch