Home » Lajme » Si u festua 20 vjetori i botimit të gazetës Illyria në New York

Si u festua 20 vjetori i botimit të gazetës Illyria në New York

Mbi 800 veta morën pjesë në festimin e 20 vjetorit të botimit të gazetës shqiptaro-amerikane Illyria dhe 20 vjetorit të rivendosjes së marrëdhënieve shqiptaro-amerikane, në New York, më 22 maj 2011.

Për fotot, videon dhe shkrimin, klikoni këtu: http://www.illyriapress.com/20/index.html

Due to a family curse, the palindrome-named stanley yelnatsis arrested and sentenced to community service at camp green lake www.college-homework-help.org/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress