Home » Lajme » Simone Ganz të luajë në LK për Milanin

Simone Ganz të luajë në LK për Milanin

Sulmuesi i ri i Milanit, Simone Andrea Ganz, mund të startojë në sulmin kuqezi në takimin e javës së ardhshme në Ligën e Kampionëve kundër Viktoria Plzen.

Rossonerët kanë mungesa të shumta në sulm, si Robinho, Alexandre Pato dhe Zlatan Ibrahimovic, ndërsa Filippo Inzaghi dhe Stephan El Shaarawy nuk janë të përfshirë në skuadrën e Ligës së Kampionëve.

Sipas njoftimeve të Goal.com, Ganz që është djali i yllit të Milanit, Maurizio, pritet të luajë kundër ekipit çek.

Share these resources with a parent you know, and feel free to chime in with other favorite pro-homework-help.com/ resources for parents in the comments below

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress